Villa Yegomoya By Balisuperhost

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Spa en ontspanning

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Deze gesitueerde in Ubud Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van de Goa Gajah (Olifantengrot) en biedt toegang tot een privézwembad. Deze 492 m² grote villa biedt uitzicht op het zwembad en ligt binnen 2 km afstand van het Paleis van Ubud.

    Deze villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Sasih tempel, op 15 minuten wandelafstand. Deze 3-slaapkamer Villa Yegomoya By Balisuperhost is gelegen binnen 2,1 km afstand van het Bibliotheek en Educatiecentrum Pondok Pekak en binnen 3 km afstand van uitgaansgelegenheden zoals de Bukit Campuhan.

    De keuken van deze 3-badkamer woning is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, en is voorzien van een eetgedeelte. Warung Made Onie serveert gerechten uit Indonesische keuken en ligt op 18 minuten wandelafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer1806250105275,55900

    Kameropties bij Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Buitenkant foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Kamer foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Voorzieningen foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Voorzieningen foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Voorzieningen foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Voorzieningen foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Kamer foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Kamer foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Buitenkant foto Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud Buitenkant foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 492 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Villa Yegomoya By Balisuperhost een keuken?
      Ja, in Villa Yegomoya By Balisuperhost is een keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Villa Yegomoya By Balisuperhost?
      Gasten van Villa Yegomoya By Balisuperhost kunnen onder andere het Bibliotheek en Educatiecentrum Pondok Pekak (2 km), het Paleis van Ubud 2,1) en het Apenwoud van Ubud 3) verkennen.
    • Biedt Villa Yegomoya By Balisuperhost spavoorzieningen voor de gasten?
      Bezoekers die in Villa Yegomoya By Balisuperhost verblijven, kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Yegomoya By Balisuperhost Ubud